Kilkanaście modeli aut w tym najnowszy Mercedes Klasy S. Już w sobotę ruszają oczekiwane przez miłośników motoryzacji targi w Koszalinie. 

 

W najbliższy weekend po raz pierwszy w historii Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Śniadeckich 4 w Koszalinie odbędą się Targi Motoryzacji. Atrakcje wewnątrz hali, atrakcje przed halą. W jednym miejscu kilkanaście modeli aut, w różnych przedziałach cenowych, klasowych, mniejsze i większe gabarytowo. Nic nie dostarcza takich emocji jak dotknięcie, przyjrzenie się z bliska, osobiste sprawdzenie jak auto prezentuje się wewnątrz z punktu widzenia kierowcy i pasażera. Tych wrażeń nie zastąpią nawet najpiękniejsze, najwymyślniejsze reklamy w prasie i telewizji. Swoje najciekawsze, najnowsze, pachnące nowością i naszpikowane najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi oraz spełniającymi najwyższe standardy bezpieczeństwa auta zaprezentują zarówno dealerzy z Koszalina, jak i regionu.

                       

 

Dla uczestników imprezy przygotowano wiele atrakcji, m.in. pokazy kaskaderskie (jazda na dwóch kołach, animacje z udziałem kaskadera itp.) czy konkursy z nagrodami. Natomiast Valvoline RC Drift Team zbuduję tor, po którym ścigać się będą auta wykonane na wzór oryginalnych samochodów startujących w zawodach. Osoby, które przyjdą tego dnia do Hali, będą mogli również np. porównać miniaturkę i oryginał auta Adama „Rubika” Zalewskiego.           

 

Jedną z ciekawszych prezentacji będzie bez wątpienia najnowszy Mercedes Klasy S, którego oficjalna premiera miała miejsce zaledwie kilka tygodni temu. W nowej klasie S nie ma ani jednej żarówki. Za całe oświetlenie nadwozia i wnętrza odpowiadają diody LED – łącznie jest ich niemal 500. Klasyczny przepych miesza się tu z nowoczesnością. Nowa generacja multimediów. Wzrósł też poziom bezpieczeństwa w drugim rzędzie siedzeń. Kolejną innowacją w nowej klasie S jest zawieszenie pneumatyczne zdolne z wyprzedzeniem wykrywać niedoskonałości nawierzchni.

 

 

Podczas targów zaprezentowane zostaną także takie auta, jak: Jeep Grand Cherokee i Wrangler, Alfa Romeo Giulietta, Fiat 500 L Trekking, Honda CR-V, Peugeot 208 i 2008, Citroën C3 i C4, Mazda CX-5, Mazda 6, Renault Captur, sportowe Subaru BRZ 2.0i Active oraz wiele innych ciekawych propozycji motoryzacyjnych.

 

 

Dodatkowo podczas imprezy odbędzie się seminarium pt. „Rozwój branży motoryzacyjnej”, które będzie trwać 2 dni. W sobotę jego uczestnicy usłyszą prelekcje nt. „Rozwój motoryzacji, a rozwój sieci dróg” (godz. 13.00 – 14.00) oraz „Motoryzacja motorem napędowym rozwoju przedsiębiorczości” (godz. 14.00 – 15.00). Natomiast w niedzielę odbędą się wykłady pt. „Powstanie masowego rynku samochodów” (godz. 13.00 – 14.00) oraz „Rajdy, a postęp innowacyjny w motoryzacji” (godz. 14.00 – 15.00).

 


Obiekt otwarty dla zwiedzających będzie w sobotę 21 września w godzinach od 10 do 18 oraz w niedzielę 22 września od godziny 10 do 17. Przed Halą swoje zalety będą prezentować auta o większych gabarytach, również przed halą odbywać się będą towarzysząca Targom Giełda Ogrodnicza.

 

Jednorazowe wejście na Targi Motoryzacji to koszt 4 złotych. Wejściówki sprzedawane będą w trakcie trwania imprezy przy wejściu głównym do obiektu.

Kalendarz wydarzeń

wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4


Najnowsze galerie